اطلاعات ورزشی
  • یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸

حسینی: از این همه ناحقی خسته شدیم

بانک اطلاعات عمومی - همگروهدروازه‌بان استقلال گفت: اگر اشتباهات داوری نبود الان استقلال نه تنها مدعی اول بود بلکه زودتر هم قهرمان شده بود.

به گزارش خبرورزشی، دروازه‌بان اول این روز‌های استقلال با اتفاقات رخ داده در بازی با صنعت نفت سکوت چند هفته‌ای خود را شکست. سیدحسین حسینی بعد از کسب عنوان بهترین بازیکن مصاف با الدحیل در دیدار با صنعت نفت هم نمایشی دیدنی داشت و با سیو طلایی دقایق ابتدایی بازی نقش بسزایی در امیدوار ماندن استقلال ایفا کرد.

 

در حالی که با مردود شدن گل سالم استقلال در نیمه دوم صدای اعتراض تمام مربیان و بازیکنان این تیم بلند شد، سیدحسین در ادامه این اعتراض‌ها خطاب به کمیته داوران گفت: «اگر داور خط نمی‌تواند در تصمیم‌گیری‌های داوری تأثیرگذار باشد پس وجودش در فهرست داوران بازی و ایستادنش در کنار دروازه به چه دلیل است؟! اگر فیلم صحنه گل ما به صنعت نفت را ببینید کاملاً پی می‌برید که داور پشت دروازه حتی دستش را هم تکان نداد، اما کمک‌داور از دو کیلومتری اوت شدن توپ را دید».

 

این بازیکن در ادامه افزود: «واقعاً از این همه ناحقی خسته شدیم! شما ببینید در بازی‌های مهم فصل سوت‌های اشتباه داوران چه بلا‌هایی سر استقلال آورد. شک نکنید اگر یکی از این اشتباهات نبود الان استقلال نه تنها مدعی اول بود بلکه زودتر هم قهرمان شده بود». گلر آبی‌پوشان در ادامه تصریح کرد: «امیدوارم حالا که حق استقلال را خوردند و قهرمانی را از ما گرفتند، گوش شنوایی وجود داشته باشد و فکری اساسی برای این مشکلات شود. این ناحقی تنها در خصوص بازیکن و مربی رخ نداد بلکه پای میلیون‌ها طرفدار استقلال در میان است، طرفداری که جانش را برای موفقیت تیم محبوبش داد، اما نمی‌دانست فوتبال چندان هم پاک نیست!».

 

حسینی در پایان این گفت‌وگوی کوتاه گفت: «وقتی ما که تمام تلاش‌مان را برای موفقیت استقلال کردیم، اما با این ناحقی تا صبح خواب‌مان نبرد شک ندارم باعث و بانی این اتفاق به خاطر عذاب وجدانی که خواهد داشت تا مدت‌ها روی آرامش را نخواهد دید».

 


مدیر سایت

سایت sport-e با هدف بالابردن سطح اطلاعات ورزشی هموطنان عزیز طراحی شده و مطالب منتشر شده در آن منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.در ضمن مسئولیت صحت مطالب آن بر عهده نویسنده و یا سایت منبع می باشد..

طرز تهیه نوشیدنی پرتقال قبلی

طرز تهیه نوشیدنی پرتقال

ویلموتس، فقط ۳۰ میلیارد تومان!/ فدراسیون فوتبال شفاف سازی کند بعدی

ویلموتس، فقط ۳۰ میلیارد تومان!/ فدراسیون فوتبال شفاف سازی کند