اطلاعات ورزشی
  • یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸

مدیرعامل تراکتور: مذاکره با برانکو را نه تکذیب می‌کنم نه تایید!

بانک اطلاعات عمومی - همگروهمدیرعامل جدید تراکتورسازی مذاکره این باشگاه با برانکو را نه تایید کرد و نه تکذیب اما گفت که چهار گزینه مد نظر این باشگاه است.

غلامرضا صادقیان مدیرعامل جدید تراکتورسازی در گفت‌وگو با ایسنا درباره مذاکره با برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس برای قبول هدایت تراکتورسازی در فصل بعد گفت: برانکو اکنون سرمربی پرسپولیس است و تیمش هم امروز بازی مهمی دارد و درست نیست که درباره آن صحبت کنیم.

 

وی ادامه داد: با چهار مربی خارجی در حال مذاکره هستیم اما مذاکره با برانکو را نه تأیید می‌کنم نه تکذیب. هواداران تراکتورسازی منتظر باشند زیرا به زودی سرمربی جدید تیم مشخص می‌شود. امیدوارم آینده خوبی در انتظار باشگاه باشد.

 

صادقیان در خصوص مدیرعاملی‌اش در این باشگاه نیز گفت: سعی می‌کنیم روزهای خوبی را با تراکتورسازی رقم بزنیم و نگذاریم این تیم تبریزی وارد حاشیه شود تا به موفقیت‌های زیادی برسیم.

 

 

مدیر سایت

سایت sport-e با هدف بالابردن سطح اطلاعات ورزشی هموطنان عزیز طراحی شده و مطالب منتشر شده در آن منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.در ضمن مسئولیت صحت مطالب آن بر عهده نویسنده و یا سایت منبع می باشد..

فینال جام حذفی فوتبال در ورزشگاه شهدای فولاد برگزار می‌شود قبلی

فینال جام حذفی فوتبال در ورزشگاه شهدای فولاد برگزار می‌شود

واکنش میلاد عبادی‌پور به اظهارات توهین‌آمیز کوبیاک بعدی

واکنش میلاد عبادی‌پور به اظهارات توهین‌آمیز کوبیاک