اطلاعات ورزشی
  • یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸

صعود نادال و فدرر به دور سوم تنیس رولان گاروس

بانک اطلاعات عمومی - همگروهمرد شماره دو و سه جهان توانستند با پیروزی برابر حریفانشان به دور سوم تنیس رولان گاروس صعود کنند.

به گزارش ایسنا، در روز چهارم تنیس رولان گاروس دیدارهای دور دوم برگزار شد و تنیسور های مطرح توانستند حریفان خود را شکست دهند.

 

در یکی از مهمترین بازی ها رافائل نادال برابر یانیک مادن قرار گرفت و با پیروزی قاطع ۳ بر صفر به دور بعد صعود کرد. مرد شماره دو جهان در ست نخست ۶ بر یک پیروز شد، ست دوم را با نتیجه ۶ بر ۲ به نفع خود به پایان رساند و در ست سوم ۶ بر ۴ حریف آلمانی اش را شکست داد.

 

در دیگر بازی راجر فدرر برابر اوته قرار گرفت و ۳ بر صفر پیروز شد. مرد شماره ۳ جهان در یک رقابت نزدیک با حریف آلمانی اش سه ست را به نفع خود به پایان رساند. او در ست اول ۶ بر ۴ پیروز شد، در ست دوم ۶ بر ۳ حریف خود را شکست داد و در ست سوم با نتیجه ۶ بر ۴ پیروز شد.

 

استفانوس سیتسیپاس نیز توانست با شکست ۳ بر یک هوگو دلین به دور دوم صعود کند. تنیسور یونانی در حالی که ست نخست از حریفش پیش بود در نهایت ۶ بر ۴ شکست خورد. مرد شماره ۶ جهان در ادامه جبران کرد و توانست با نتایج ۶ بر صفر، ۶ بر ۳ و ۷ بر ۵ پیروز شود.

 

در این روز استن واورینکا برابر کریستین گارین قرار گرفت و بر خلاف بازی قبل خود توانست به راحتی حریفش را شکست دهد. تنیسور سوییسی در ست نخست ۶ بر یک پیروز شد و ست دوم را با نتیجه ۶ بر ۴ به نفع خود تمام کرد. او در ست سوم هم ۶ بر صفر پیروز شد و به دور دوم راه یافت.

 

دیدار کی نیشیکوری و سونگا با پیروزی ۳ بر یک تنیسور ژاپنی به پایان رسید. مرد شماره ۷ جهان ست نخست را ۶ بر ۴ واگذار کرد اما در ادامه با نتایج مشابه ۶ بر ۴ پیروز این دیدار شد.

 

دیوید گوفین، موتت، لوندرو، دیه ر، ماهوت و رود نیز با شکست حریفانشان به دور بعد صعود کردند.

 

در بخش بانوان کارولینا پلیسکووا برابر کوکوا قرار گرفت و ۲ بر صفر پیروز شد. بانوی شماره ۲ جهان هر دو ست را با نتیجه ۶ بر ۲ به نفع خود به پایان رساند.

 

استفنز، موگوروسا، سواستووا، کانپی، اسویتولینا، کودرمتووا، هرکوگ، سوارس ناوارو، مارتیچ و وندروسووا با شکست حریفانشان به دور بعد راه یافتند.

 

 

مدیر سایت

سایت sport-e با هدف بالابردن سطح اطلاعات ورزشی هموطنان عزیز طراحی شده و مطالب منتشر شده در آن منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.در ضمن مسئولیت صحت مطالب آن بر عهده نویسنده و یا سایت منبع می باشد..

اظهارنظر باراک اوباما درباره مسی و تیم ملی آرژانتین قبلی

اظهارنظر باراک اوباما درباره مسی و تیم ملی آرژانتین

پایان ۱۲۰ دقیقه خشونت با صعود پرسپولیس به فینال/ قلعه‌نویی باز هم حریف برانکو نشد بعدی

پایان ۱۲۰ دقیقه خشونت با صعود پرسپولیس به فینال/ قلعه‌نویی باز هم حریف برانکو نشد